Uspješni učenici naše škole
Autor: Tomislava Ečić, 28. 2. 2014.

Nakon što su nedavno završena školska natjecanja znanja, učenici i nastavnici naše škole mogu se pohvaliti velikim brojem plasiranih na županijska natjecanja. Neka su već održana i očekuju se rezultati, dok neka tek predstoje. U ožujku će tako uslijediti i natjecanje iz Prve pomoći što će povećati broj plasiranih.

Uz učenicu Barbaru Sorić, 6.c čiji je rad predložen za državno natjecanje LiDraNo, (mentorica Valerija Zečević) i uz odbojkašice čiji su mentori Emil Kursan i Sandra Baturina, na ostala natjecanja odlaze slijedeći učenici:

• Engleski jezik: Barbara Maravić 8.a, mentor Nataša Litović
  • Fizika: Ante Radačić 8.a i Boris Milovac 8.a, mentor Damir Pavlinović
  • Matematika: Josip Bilokapić 4.a i Josipa Anđelić 4.c, mentor Anka Matković, Luka Nikolić 6.c, mentor Snježana Mihanović
  • Informatika: Ante Radačić 8.a, mentor Ana Marija Sačer
  • Hrvatski jezik: Ivan Ćaleta 7.d, mentor Rosa Skelin
  • Povijest: Ante Perica 7.b, Vjeko Hrabar 7.b, Ante Radačić 8.a i Mia Vidović 8.a, mentor Marijana Šimić

Puno uspjeha želimo svim učenicima i njihovim mentorima, a posebno Anti Radačiću koji se na županijska natjecanja plasirao iz čak tri predmeta!
Na slici s lijeva na desno: Ante Perica, Boris Milovac, Mia Vidović, Josip Bilokapić, Ante Radačić, Vjeko Hrabar, Barbara Maravić (nedostaju Barbara Sorić, Luka Nikolić, Josipa Anđelić, Ivan Ćaleta)

Izvor: http://www.trogirskiportal.hr/