Izložba “Probudi se, umij se u cviću...”
Autor: Natalija Zulim, Tomislava Ečić, 4. 4. 2014.

Otvaranje izložbe “Probudi se, umij se u cviću...” održat će se 8. travnja 2014. u 18:00 sati, u atriju Muzeja grada Trogira. Ova je izložba nastala kao rezultat uspješne suradnje Muzeja grada Trogira i Osnovne škole Majstora Radovana. Nakon višemjesečnih pedagoških radionica pod vodstvom muzejske pedagoginje Goranke Tomaš, u kojima su svoju likovnost i kreativnost razvijali 1. a razred s učiteljicom Jelenom Plejić Senjanin, 1. b razred s učiteljicama Mirjanom Matić, Zoricom Zelalijom i Dariom Biliškov, 2. a s učiteljicom Helijanom Županović te 2. b razred s učiteljicom Dinkom Dragan, došlo je vrijeme da se uloženi trud prezentira.

Izvor: http://www.trogirskiportal.hr/index.php?option=com_k2&view=item&id=546:izlozba-probudi-se-umij-se-u-cvicu&Itemid=677