Županijsko natjecanje u odbojci
Autor: Tomislava Ečić, 16. 3. 2015.

Županijsko natjecanje u odbojci za učenice 7.  i  8. razreda  održano je, 10. ožujka,  u dvorani Vinko Kandija.

Uz domaćine OŠ Majstora Radovana sudjelovale su ekipe iz OŠ Srinjine kao predstavnik Splita i Makarska.

Trogiranke i Trogirani su zahvaljujući predanom radu i trenerima Sandri Baturini i Emilu Kursanu dominirali cijelim turnirom, te zasluženo pobijedili i stekli pravo sudjelovanja na poluzavršnici Državnog prvenstva koje će se održati 26. ožujka 2015. u našoj dvorani pred našom publikom.

Zlatne cure OŠ Majstor Radovan: Antea Papić, Petra Brkan, Sara Baturina, Mia Žarković, Tina Bilić, Mia Jakus, Marija Ćurak, Davorka Gašpić, Lorena Radić, Antonija Zelalija, Katarina Kojundžić, Antea Baturina.

1.