Sigurni internet

Obavijest
Odbojkašice naše škole najbolje u Dalmaciji
Autor: Tomislava Ečić, 27. 3. 2015.

Poluzavršnica državnog prvenstva u odbojci za osnovne škole održana je u SD Vinka Kandije. Uz domaćine OŠ Majstora Radovana tu su se našli i prvaci iz Zadarske, Šibensko-kninske i Dubrovačko-neretvanske županije.
Prva utakmica održana je između domaćina i OŠ iz Šibenika. Iako su gosti pružili odličan otpor ipak protiv superiornije ekipe Trogira to nije bilo dovoljno, pa su domaćini pobijedili s 2:0 u setovima i s tako se plasirali u finale...

Druga utakmica odigrana je između ekipe iz Dubrovnika i ekipe iz Zadra , tu su bolji bili Dubrovčani koji su sa tom pobjedom također postali finalisti.

Kako samo jedna ekipa ide na Državno, a igralo se u dva dobivena seta, to je povećalo nervozu kod jedne i druge ekipe.

Prvi set naša ekipa je dominirala pobijedivši 25:15, drugi set je proigrala ekipa Dubrovnik predvođene svojom najboljom igračicom te su pobijedile 25:22. Treći set je naša ekipa zasluženo dobila 15:12 i s tim se plasirala u završnicu koja će se odigrati u Poreču 29. travnja, 30. travnja i 01. svibnja.

Još moramo naglasit kako su se naše igračice Antea Papić na poziciji (pucač, primač) i Sara Baturina na poziciji (tehničar) odličnim predstavama izborile za spisk za mlađu KADETSKU REPREZENTACIJU.

Za ekipu OŠ Majstora Radovana igrale su: Antea Papić, Petra Brkan, Tina Bilić, Sara Baturina, Antea Baturina, Mia Žarković, Antonija Zelalija, Lorena Radić, Marija Ćurak, Davorka Gašić, Mia Jakus, Katarina Kojundžić.