Svečano obilježen 52. rođendan naše škole
Autor: Tomislava Ečić, 28. 5. 2015.

Uz pjesmu, ples i razne sportske discipline učenici naše škole zajedno s ravnateljem Vilkom Stojanom i djelatnicima svečano su obilježili 52. rođendan svoje škole.

Na priredbi održanoj 22. svibnja, uz glazbeno-scenski program ravnatelj Vilko Stojan dodijelio je priznanja učenicima koji su se iskazali postignutim uspjesima, a nagrade su dobili i njihovi mentori. Ravnatelj Stojan tom je prigodom zahvalio svim sadašnjim i bivšim djelatnicima zaslužnim na uspješnom radu škole koja je u preko pola stoljeća rada "na noge podigla" brojne generacije učenika.

Program se nastavio u ponedjeljak, 25. svibnja u športskoj dvorani Vinko Kandija i na školskom igralištu natjecanjem učenika u raznim sportskim disciplinama.

Izvor: http://www.trogir.hr/GradTrogir/1574-os-majstora-radovana-svecano-obiljezila-52-rodendan