Adio školo
Autor: Tomislava Ečić, 29. 6. 2015.

Učenice i učenici OŠ 'Majstora Radovana' koji treniraju rukomet, na svojstven su način obilježili završetak školske godine.
Već drugu godinu se pod motom ADIO ŠKOLO održava turnir u mini rukometu.
Ove godine su snage međusobno odmjerili naši najmlađi rukometaši i rukometašice. Igralo se po uzrasnim kategorijama (2004., 2005. i 2006.). Utakmice su bile vrlo zanimljive i sa puno rezultatskih obrata. Brojni roditelji su svjedočili uzbudljivim završnicama i bučno su bodrili 'svoje' ekipe.
Na kraju su cure bile posebno ponosne jer su momcima dokazale svoje kvalitete, pa je i ukupni rezultat izjednačen.
Feštu je uveličala i pedagoginja škole Đina Županović, koja je u ime pokrovitelja turnira OŠ 'Majstora Radovana' svima koji su nastupili uručila prigodnu medalju.
Uz to su ih treneri i trenerice nagradili sladoledom za cjelogodišnji trud i poželjeli ugodne ljetne praznike.
Razdragana djeca su svojim dragim 'protivnicima' već najavila revanš naredne godine.