Pozdravna riječ ravnatelja
Autor: Tomislava Ečić, 6. 7. 2015.

U školskoj godini koja je za nama upoznali smo još jednu generaciju učenika koja je sretno, živa i zdrava, završila svoje razrede, a ispratili smo još jednu generaciju koja završava osnovno obrazovanje. Zadovoljni smo vašim uspjehom. Vas smo upoznali, a drugi nam dolaze i odrastaju. Zahvaljujem na svemu dobrom našim roditeljima, zahvaljujem na trudu našim učiteljima.

Svima želim mnogo zdravlja, mnogo ugodnih trenutaka tijekom daljnjeg školovanja i života. Želim u ime ove časne ustanove da se tijekom života mnogo puta srećemo; na slavlju generacija, ali i kao suradnici - roditelji naših novih učenika.

Sretno vam bilo. Hvala.

P.S.

Ovom prigodom posebno bih se prisjetio prerano preminulog našeg maestra Milina kojega su učenici u svom „prigodnom vrapcu“ više nego sjajno opisali. Maestro nam je bio kolega, ali prije svega prijatelj od prvih dana našeg prosvjetarskog života. Svima je poznato koliko je naš Mario volio svoj posao i davao cijelog sebe. Stoga, neka nam sjećanje na maestra i njegovu neiscrpnu energiju uvijek bude poticaj i uzor za daljnji profesionalni i osobni razvoj.

Ravnatelj: Vilko Stojan, prof.