Autor: Virgil Jureškin, 16. 2. 2018.

Ove godine će se naša škola uključiti u akciju prikupljanja starog papira. U suradnji s udrugom Zeleni korak, akcija će se provoditi do 31. 3. 2018.

Pozivamo sve učenike, roditelje i učitelje da se uključe u ovu akciju, a deset škola koje skupe najviše papira bit će nagrađeno s nešto više od deset tisuća kuna (8.500,00 + PDV).

Papir koji budete skupljali vežite u svežnjeve radi lakšeg odlaganja u školi dok traje akcija. Uredno posloženi papir lakše je kasnije i vagati, a o tome ovisi nagrada koju ćemo dobiti. Za svaku prikupljenu tonu papira, udruga Zeleni korak će nam isplatiti 500,00kn.

Papir možete donositi jednom tjedno ili češće, kako vam je lakše.

Do 10. 3. 2018. moramo poslati i nekoliko fotografija djece kako prikupljaju stari papir s njihovim porukama zašto to treba raditi. Odabrane fotografije i poruke DM-drogerie markt će objaviti na svojim službenim stranicama (potrebna suglasnost roditelja).

Ravnateljica:

Zorana Brodarić, prof.