BOŽIĆNI HUMANITARNI SAJAM 2017.
Autor: Virgil Jureškin, 21. 12. 2017.

Klikni na fotografiju!

Jučer je održan božićni sajam naše škole na kojem su se prodavali domaći kolači, božićni ukrasi, školsko maslinovo ulje te sapuni izrađeni od našeg ulja i lavande. Zahvaljujem svim roditeljima koji su pekli i donirali kolače, djeci i učiteljima koji su zajedničkim snagama izrađivali božićne ukrase te posebno djeci koja su bila s volonterima na štandovima u gradu.

Zahvaljujem Gradu Trogiru, TZ Trogir, kao i udruzi TOMS što su nam osigurali nesmetanu prodaju i postavili štandove.

Ovom akcijom pomoći će se obitelj A.T. koji su bolesni i potrebiti, a nadamo se da ćemo ovakvih akcija imati i više.

Na kraju svima želim čestit Božić i sretnu i uspješnu novu 2018. godinu.

Ravnateljica: Zorana Brodarić, prof.