Uskršnja čestitka
Autor: Virgil Jureškin, 9. 4. 2020.

Dragi učenici,

vjerujem da ste se dosad već snašli u nastavi na daljinu te da sustav sada funkcionira bez većih zastoja. Imajte na umu da je ovo novost i za veliki broj učitelja, ne samo u našoj školi, već diljem Republike Hrvatske. Svi bismo voljeli biti u učionicama i školskim klupama, vjerujem da vam nedostaju i vaši prijatelji, druženje, igra. Od sutra počinju proljetni praznici te traju do utorka, 14. travnja, pa ćete se odmoriti malo i od ekrana. S obzirom na to da se ne možemo vidjeti, htjela sam vam ovom kratkom porukom reći da sam ponosna na vas i vjerujem da ćemo iz ovoga izići zdravi, bolji, empatičniji te da ćemo na svijet gledati drugim očima.

U predstojećim danima vama i vašim obiteljima želim zdravlja te od srca sretan i blagoslovljen Uskrs!

Ravnateljica:

Zorana Brodarić, prof.