Rezultati natječaja za logo škole 2010./2011.

Velik broj učenika odazvao se natječaju, a svojim su radovima kreirali trenutni logo škole.

logo

Nagrađeni učenici za logo škole podijeljeni su u kategorije nižih i viših razreda osnovne škole. U kategoriji nižih razreda nagradu za najbolji prijedlog dobio je učenik 3.c razreda Lovre Franić. U kategoriji viših razreda za najkreativniji crtež nagrađena je učenica 8.a razreda Martina Munjiza, inače članica Ekološke grupe.

Učenici su dobili prigodne slatke nagrade i bocu prvog školskog maslinovog ulja. Osim toga podijeljene su im pohvalnice za najkreativniji rad. U stručnom ocjenivačkom sudu sudjelovali su mnogi nastavnici i članovi Eko-odbora među kojima posebno treba istaknuti nastavnicu likovnog odgoja Jasminku Slade.

Nikolina Vukušić, 7.d