IN MEMORIAM PROF. MARIO MILIN (13.1.1961.-12.2.2015.)
Autor: Virgil Jureškin, 10. 2. 2016.

Dana 13. 2. 2016. u subotu, održat će se Sveta misa i prigodni koncert u spomen profesoru i maestru Mariu Milinu.

Navedeno događanje bit će obilježeno u 17 i 30h, u crkvi Svetog Dominika u Trogiru. Misu će predvoditi don Jure Vrdoljak, a pjesmom će ju uveličati dječji zbor sv. Josipa sa Čiova. Zatim slijedi koncert na kojem će sudjelovati vokalni sastavi: zbor „Petar Berislavić“, bivše učenice srednje škole Ivana Lucića koje su godinama pjevale pod vodstvom profesora Milina, klapa Tragoszbor mladih „Sveti Ivan Trogirski“ i postojeći djevojački zbor srednje škole Ivana Lucića.

Izvor: http://www.trogirskiportal.hr/index.php?option=com_k2&view=item&id=3234:in-memoriam-prof-mario-milin-13-1-1961-12-2-2015&Itemid=677