Autor: Virgil Jureškin, 6. 2. 2020.

U OŠ Majstora Radovana došlo je do kvara na sustavu grijanja. Kako je sustav star 40 godina i u njega se nije ulagalo godinama, zbog dotrajalosti se pokvarila pumpa vode. Županija je obaviještena isti dan te smo dobili odobrenje za kupnju nove pumpe koja je naručena i čekamo od dobavljača da stigne. Nažalost, na vrijeme isporuke ne možemo utjecati te je nastava skraćena sve dok se nova pumpa ne ugradi tako da djeca što manje borave u prostoru škole. Neke učionice imaju klime, u nekima su uljni radijatori, a dio učionica se ugrije prije nego djeca stignu tako da radimo sve što je u našoj moći. Nadamo se da će tijekom sljedećeg tjedna nova pumpa biti ugrađena i problem riješen.

Zahvaljujemo svima na razumijevanju i strpljenju!

Ravnateljica:

Zorana Brodarić, prof.