Svečana podjela svjedodžbi osmašima
Autor: Tomislava Ečić, 1. 7. 2014.

U ponedjeljak, 30. lipnja 2014., u  školskom atriju održana je svečana podjela svjedodžbi osmim razredima. Ravnatelj naše škole, profesor Vilko Stojan, je prigodnim govorom čestitao svim osmašima na postignutim uspjesima i zaželio im sreću pri upisu u željenim srednjim školama. Između ostalog poručio je da sve loše ostave iza sebe i radosno krenu u novi život. Nakon toga je uslijedila podjela svjedodžbi i pohvalnica. Od nagrađenih potrebno je spomenuti učenike Dinu Đurđević, Viktoriju Smlatić, Antu Radačića i Ivana Žaju koji su svih osam godina  školovanja završili sa odličnim uspjehom (5,00). U školskom atriju izrečene su lijepe riječi za budućnost, ali osjećala se i tuga jer se opraštamo sa još jednom generacijom koja je pohađala našu školu.

Slike pogledajte klikom na Foto-galerija