OBAVIJEST O NABAVCI UDŽBENIČKIH KOMPLETA ZA SVE UČENIKE OD 1.–4. RAZREDA OSNOVNE ŠKOLE KOJI IMAJU PREBIVALIŠTE NA PODRUČJU GRADA TROGIRA
Autor: Virgil Jureškin, 30. 6. 2017.

Ovim putem obavještavamo sve roditelje kako je Grad Trogir osigurao financiranje osnovnog kompleta udžbenika i pripadajućih radnih bilježnica (bez mape za likovnu kulturu) za sve učenike od 1.- 4. razreda, a koji imaju prebivalište na području Grada Trogira. U to spadaju i djeca koja žive na području Planog i Arbanije.

Nabavku udžbeničkih kompleta obavit će škola do početka sljedeće školske godine.

Za sva pitanja i nejasnoće možete se obratiti Upravnom odjelu za društvene djelatnosti i turizam Grada Trogira putem telefona 021/444-588 te putem elektroničke pošte: josko.jarebic@trogir.hr ili se izravno obratiti Školi.

Ravnateljica:

Zorana Brodarić, prof.